D.U.K.

Žemiau pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus, kurių sulaukiame iš klientų

Užsisakyti gaminius galite susisiekę su mumis telefonu +370 699 20802, elektroniniu paštu info@valorus.lt arba atvykę į įmonę Algirdo g. 54, Kaunas, Lietuva. 
Susisiekus paprašysime, kad atsiųstumėte užpildytą lentelę,  spaudos arba logotipų failus spaudai. 

Vidutinė gamybos trukmė yra 10-15 darbo dienų po apmokėjimo.

Minimalaus prekių kiekio nėra, tačiau nuo didesnio kiekio nei 30 vienetų yra suteikiama nuolaida. 

Kadangi jums yra kuriamas individualus gaminio dizainas, su jūsų pasirinktomis spalvomis, raštais, užrašais, prekių gražinti negalima. Tačiau visos situacijos, galimybės ir poreikiai yra sprendžiami individualiai. 

Užrašų ir spalvotų vaizdų perkėlimas ant audinio paviršiaus, naudojant skaitmeninę sublimacinę spaudos technologiją. Tinka sudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Pasižymi plačiomis dizaino galimybėmis. 

Ploterio pagalba išpjaunama spauda iš specialios medžiagos ir karštu presu pernešama ant drabužio ar audinio. Puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Tačiau ši technologija neleidžia perkelti ant norimo gaminio smulkių detallių, linijų, neįmanoma padaryti pereinamų spalvų. 

Tinkamiausi yra vektoriniai failai (.cdr; .ai; .eps; .pdf). Taip pat galime naudoti didelės rezoliucijos .png ar .jpg failus bent 1200 pikselių pločio. 

APIE MUS

Savo veiklą pradėjome dar 1994 metais. Esame sukaupę didelę patirtį siuvant sportines aprangas bei trikotažinius drabužius. Sėkmingai bendradarbiaujame su klientais ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. 

KONTAKTAI

© Valorus 2019